Szkolenie Dialog Motywujący 14-15 września 2019

Chcesz się dowiedzieć jak zwiększyć efektywność współpracy z klientem? Jak radzić sobie z oporem pojawiającym się na linii klient – specjalista? Jak reagować na niechęć, niepewność lub brak gotowości osoby do zmiany? Jak wydobywać i rozwijać wewnętrzną motywację osoby do wprowadzenia zmiany, mimo pojawiających się często obaw lub niepewności związanych ze zmianą? A może jak w motywujący sposób formułować konkretne cele?

ZAPRASZAMY na koleją edycja Dialogu Motywacyjnego

Dialog Motywujący to sposób kontaktu z drugim człowiekiem, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest motywowanie do zmiany.
Twórcami Dialogu Motywującego (Motivational Interviewing) są profesorowie psychiatrii i psychologii W. R. Miller (USA) i S. Rollnick (Wlk. Bryt.).

Szkolenie spełnia formalne kryteria Polskiego Towarzystwa Dialogu Motywującego (www.ptdm.eu) umożliwiające jego uczestnikom ubieganie się o certyfikat Praktyka Dialogu Motywującego PTDM, a następnie wpisania na listę Praktyków Dialogu Motywującego na stronie Towarzystwa.

GDZIE: siedziba Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Psychologów MACIERZ: ul. Nowowiejskiego 3 (III piętro).
KIEDY: 14- 15  września
INWESTYCJA: 350 zł

Prowadząca: Pani Olga Mrozowska- psycholog, trener Dialogu Motywującego, certyfikowany Terapeuta motywujący PolskiegoTowarzystwa Terapii Motywującej, a także członkini międzynarodowej sieci trenerów DM (Motivational Interwieving Network of Trainers) założonej przez twórców Dialogu.

Zapisy pod nr tel.: 605-607-696
(poniedziałek, wtorek, środa 16.00-19.00,
czwartek, piątek 8.00-13.00)

Serdecznie zapraszamy!